HIZLI ERİŞİM İLETİŞİM

Fenomen Bilim Adamı Prof. Dr. İlber Ortaylı Nişantaşı Üniversitesi Neotech Campus’teydi!Nişantaşı Üniversitesi Maslak 1453 Campus’te Prof. Dr. İlber Ortaylı izdihamı yaşandı.

Türk ve Dünya akademisyenleri arasında önemli bir yerde olan ve çalışmaları ile hepimizi gururlandıran Prof. Dr. İlber Ortaylı, Nişantaşı Üniversitesi’ni ziyaret ederek öğrenciler ve akademisyenlerle buluştu. 

Önce Nişantaşı Üniversitesi Kurucusu Levent Uysal ile okulu gezen Ortaylı, Nişantaşı Üniversitesi’nin teknolojik kampüsü Maslak 1453 NeoTech’te vakit geçirdikten sonra üniversitenin konferans salonuna geçerek Nişantaşı Üniversitesi öğrencileri ve akademisyenleri ile bir araya geldi. 

Başarılı akademisyen için üniversite konferans salonunda izdiham olurken, oturma düzeninde yer kalmaması üzerine gelen konuklar önce merdivenlere alındı; merdivenlerin de dolmasıyla birlikte bazı konuklar hocanın konuşmasını dışardan dinlemek zorunda kaldı. 

Yaklaşık 1 saat süren konferansın ardından İlber Ortaylı için hazırlanan anlamlı hediyeler kendilerine sunuldu ve hatıra fotoğrafları çektirildi.

Yayınlanma Tarihi: 13.06.2019